جمعه, ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ / بعد از ظهر / | 2022-08-19
کد خبر: 11795 |
تاریخ انتشار : ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۱ |
1 بازدید
۰
می پسندم
ارسال به دوستان
پ

متن پرسش و پاسخ مطرح شده بدین شرح است: پرسش: آیا گل مالیدن به سروصورت و لباس در دسته‌های عزاداری ائمه جایز است؟ پاسخ: به مقدار کم مانعی ندارد ولی به صورتی که در برخی از مناطق انجام می‌دهند و حوضچه از گل درست کرده و در آن وارد می‌شوند جایز نیست . بیشتر بخوانید […]

متن پرسش و پاسخ مطرح شده بدین شرح است: پرسش: آیا گل مالیدن به سروصورت و لباس در دسته‌های عزاداری ائمه جایز است؟

پاسخ: به مقدار کم مانعی ندارد ولی به صورتی که در برخی از مناطق انجام می‌دهند و حوضچه از گل درست کرده و در آن وارد می‌شوند جایز نیست

نظر آیت‌الله مکارم درباره وارد شدن به حوضچه گل

.

بیشتر بخوانید :

۲۱۲۲۰

منبع خبر «» است و خبرگزاری پرس پرشیا در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ( 11795 ) را همراه با ذکر موضوع به شماره  09359510666  پیامک بفرمایید.با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه خبرگزاری پرس پرشیا مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
لینک کوتاه خبر:
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری پرس پرشیا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • نظرات و تجربیات شما

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    نظرتان را بیان کنید